Informace o přednastavených PC Sestavách                     

Každá kategorie přednastavených PC sestav má své specifikace tak aby vyhovovala požadavkům zákazníků. 

Aktuální katalog PC sestav značky i6Tech je ke stažení ZDE.

 

Specifikace kategorií PC

Office performance

Počítače této kategorie jsou vhodné do kancelářského nasazení. Vyznačují se menšími rozměry CASE, nízkou spotřebou a výkonem dostatečným pro běžnou práci bez požadavků zejména na hraní her, čemuž odpovídá integrovaná grafická karta. 

ECO performance

Již z označení je patrné, že PC z této kategorie budou navrhovány hlavně pro co nejnižší spotřebu elektrické energie při zachováním vysokého výkonu. Tyto sestavy jsou vybaveny napájecími zdroje s extrémní účinností, je zde použito v maximální míře pasivní chlazení a dále jsou použity ty nejmodernější technologie pro co nejnižší spotřebu. Vzhledem k použitým kvalitním dílům je pořizovací cena vyšší.

Basic performance

Jedná se o základní sestavy pro běžné domácí použití, kde není kladen důraz na maximální výkon. Tyto sestavy jsou navrhovány s ohledem na nízkou pořizovací cenu se zachováním maximální možné kvality.

Medium performance

Toto jsou počítače střední třídy kde je již předpoklad náročnějšího nasazení hlavně při využívání multimédii a hraní počítačových her. Tyto sestavy jsou vybavovány výkonnějšími komponenty a zpravidla jsou lépe rozšiřitelné než PC kategorie Basic performance.

Hard performance

U těchto PC se využívají nejnovější technologické trendy a součástky s opravdu vysokým výkonem, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele i hráče. Vysoký výpočetní výkon, maximální rozšiřitelnost a výbava to vše se skrývá v těchto sestavách. U těchto systémů je možnost nasazení kapalinového chlazení.

Game performance

Počítače speciálně navržené pro bezkompromisní hraní počítačových her. V těchto systémech je vše podřízeno hlavně hernímu výkonu a kvalitnímu provedení bez ohledu na cenu, spotřebu nebo hluk. Vzhled je u těchto strojů také nezanedbatelný.

Extreme performance

Chcete to naprosto nejlepší, co se dá koupit? Chcete nejextrémnější výkon, promyšlený návrh bez jakýchkoli kompromisů a omezení zabalený do precizní CASE. Toto jsou PC přesně pro Vás. U těchto mašin je možnost nasazení kapalinového chlazení které jen podtrhuje extrémnost která je na první pohled patrná.

 

Crazy performance

Chcete něco jinak než je běžné?

Chcete stroj, který má respekt u všech?

Něco čemu se budou všichni divit?

Chcete něco co je extrémnější než extrémní, a kompromis zde neexistuje?

Pokud ANO tyto stroje jsou právě pro Vás.

Jedná se o koncepci počítačů, které běžně nekoupíte, a uvidíte jen v i6Tech.

Většina lidí na tyto stroje s úžasem hledí a nedokáže je pojmenovat.

Přesvědčte se samy.   

 Galerie prototypu i6Tech Crazy Performance typové označení CP-G1-TS1-S01

 

 

Máte dotaz? Neváhejte a zeptejte se nás. Kontakty

 

 

 

 

TOPlist