Sestavy PC    Crazy  performance                       

Crazy Performance je koncepce počítačů, navrhnuté firmou i6Tech na základu vize konstruktéra, který chtěl sestavit počítač který by se na nic neomezoval, měl v sobě integrováno naprosto všechno, co by kdy mohl jeho uživatel potřebovat, dále zde šlo o chlazení propracované do těch nejmenších detailů, ovládací a monitorovací prvky které splní představu každého ladiče, to vše v působivém téměř monumentálním vzhledu. V neposlední řadě šlo i o brutální výkon.

Jak se celá vize povedla konstruktérovi zrealizovat, můžete posoudit sami. Většina lidí na tento stroj s úžasem hledí a nedokáže jej pojmenovat.

Galerie prototypu i6Tech Crazy Performance typové označení CP-G1-TS1-S01

 

V současné době je zpracován projekt, a technická dokumentace k první generaci těchto strojů. Tyto stroje jsou velikosti 2x BigTower s kapalinovým chlazením. A jsou schopny pojmout i XL-ATX desky.

Prototyp tohoto PC je úspěšně v provozu v naší firmě kde se těší velkému zájmu a jeho konstrukce se stále vylepšuje, což znamená stále lepší vlastnosti a uživatelský komfort u jinak velmi složitého stroje.

V případě zájmu o koupi tohoto stroje je možná prezentace u nás ve firmě.

Tyto stroje jsou stavěny výhradně na zakázku po podepsání smlouvy, podpisu předchází osobní jednání o konečné podobě a konfiguraci PC.

 

Máte dotaz? Neváhejte a zeptejte se nás. Kontakty

 

 

TOPlist