O firmě    Jan Novotný - i6Tech                                

 

Firma i6Tech se zaměřuje na údržbu, servis a prodej výpočetní techniky, audio a video techniky a ostatních produktů takzvané černé elektroniky.
Máme mnohaleté zkušenosti se servisem PC, údržbou PC a vším okolo tohoto oboru.
Sestavujeme osobní počítače s důrazem na co nejkvalitnější zpracování a maximální spokojenost zákazníků.

Provádíme opravy LCD monitorů, TV, napájecích zdrojů, tiskáren atp. Dále měníme USB konektory, LCD a dotykové plochy v telefonech a tabletech všech značek.  
  
V současné době nabízíme nově i elektrikářské práce, jako zapojování spotřebičů, výměny zásuvek, spínačů, vypínačů, svítidel a nebo kompletní elektroinstalace v novostavbách případně při rekonstrukcích.

Dále nabízíme:

-         Instalace SW a HW

-         Casemoding a tunning PC

-         Návrh, realizaci, výrobu a údržbu kapalinového chlazení PC

-         Návrh a realizaci domácích drátových i bezdrátových sítí

-         Poradenskou a lektorskou činnost v oblasti PC

-         Opravy startérů a alternátorů do aut

 

Praxe a Certifikáty

Majitel a zakladatel firmy i6Tech Jan Novotný, má zároveň  na starosti montáž, servis, konstrukci a technologii ve firmě.  Má praxi ze strojírenské výroby a montáže v letecké výrobě a kovovýrobě, což umožňuje firmě realizaci mnoha zakázkových úprav PC od základních až po velké projekty naší společnosti označované jako Crazy performance PC.

Výpočetní technice a elektronice se věnuje již 15 let od doby 286tek a během této doby získal cenné zkušenosti potřebné pro kvalitní servis PC a konstrukci řádně promyšlených a náležitě kvalitních PC sestav.

Během této doby prošel řadou školení v tomto oboru a získal cenné certifikáty prokazující znalosti práce na PC i s hardwarem. Z těchto je nejpodstatnější certifikát ECDL a Upgrade PC Hardware.

 

 

TOPlist