Tunning PC                                              

Co je Tunning v PC?

 

    

 

Je to jakákoli úprava související s vylepšením parametrů PC. V Tunningu jde hlavně o úpravu parametrů, narozdíl od Casemodingu, kde jde o vylepšení vzhledu, tyto dva pojmy se ovšem spojují do jednoho a málo kdo v nic dělá rozdíl. Je ovšem pravda, že tyto obory se v mnohém prolínají, například když v PC vyměníte referenční chladič na CPU, provedete mnohdy zajímavou úpravu vzhledu a zároveň vylepšíte parametry chlazení.

Spousta úprav nemá za účel pouze vylepšit výkonu PC třeba přetaktováním, dalším velkým odvětvím Tunningu je chlazení. Speciálně na chlazení se firma i6Tech zaměřuje především.

Co se dá všechno udělat?
Z těch nejznámějších úprav lze jmenovat:

-         výměna součástek za výkonnější

-         přidání dalších výkonných komponent

-         přetaktování a ladění systému

-         vylepšení vzduchového chlazení

-         instalace kapalinového chlazení

-         monitoring PC

a jiné méně či více náročné zákroky

Mnoho těchto úprav si můžete udělat doma, ovšem ne všichni na to mají potřebné nářadí, čas, zručnost a také zkušenosti s tím, co je potřeba nezanedbat, toto se týká hlavně přetaktování.

Proto se můžete obrátit na nás s Vaším nápadem nebo požadavkem, my Vám váš stroj vyladíme, upravíme, doplníme o vychytávky z oboru. Je možné taktování, ladění a výměny dílů všeho druhu včetně specializovaného vodního chlazení, který vyrábíme i přesně na míru, to vše jsme schopni pro Vás zařídit.  

 

Máte dotaz? Neváhejte a zeptejte se nás. Kontakty

 

Příklady Tunningu v našel podání.

Instalace Peltierova článku

Ovládání HDD a osvětlení

 

 

TOPlist