Servis Notebooků                                               

Firma i6Tech provádí pozáruční servis všech značkových i neznačkových notebooků.

 

  

 

Dále provádíme pozáruční servisní zásahy na všech osobních počítačích všech značek a modelů, a záruční servis na sestavovaných PC jiných firem které nejsou zabezpečeny záruční plombou a byly postaveny ze samostatně zakoupených dílů, ke kterým máte potřebné doklady.

Opravujeme  notebooky  všech  generací až po nejnovější stroje s architekturou Skylake .

Co u nás provádíme                        

-         pozáruční servis všech značek notebooků pro firemní nasazení

-         pozáruční servis herních i domácích Notebooků

-         čištění politých notebooků

-         záchrana dat z lehce poškozených HDD

-         reinstalace systému

-         výměna součástek

-         diagnostika stavu notebooku a závad

-         zprostředkování záručního servisu

-         a mnoho dalšího...

 

Možnost zapůjčení náhradních dílů nebo notebooku.

V případě záruční opravy, kdy je celý PC nebo poškozený díl u výrobce na opravu či výměnu, nebo u oprav značně časově náročných, nabízí firma i6Tech zapůjčení potřebných dílů nebo celého záložního notebooku.

Tato služba je kapacitně omezena a zároveň není možné zapůjčit všechny typy součástek ale pouze ty, co jsou na našem skladu. 

 

Diagnostika závad u i6Tech.

Velká většina závad na noteboocích se projevuje typickými problémy. Náš zkušený technik většinu těchto závad odhalí po prvním ohledání a pohledu do PC, případně prvním nastartováním PC.

Některé závady jsou ne zcela jednoznačné nebo na první pohled neodhalitelné a vyžadují testovací software pro upřesnění příčiny problému.

Ty největší problémy, které spočívají většinou v základní desce nebo v některé klíčové části systému, vyžadují speciální hardwarové diagnostické nástroje, ty se napojují přímo na PC a odhalí příčiny naprosté ne funkce i skryté vady.

 

Zprostředkování záručního servisu

Je Váš PC nebo Notebook v záruce a vyskytla se na něm závada? Nechcete se zabývat řešením tohoto problému? Máte z jakéhokoli důvodu obavy z neuznání reklamace? Nevíte jak na to? Svěřte svůj stroj do našich rukou a my servisní zásah zajistíme, případně zařídíme vše potřebné pro hladký průběh reklamace.

 

Máte dotaz? Neváhejte a zeptejte se nás. Kontakty

 

 

TOPlist