Aktuální katalog PC sestav značky i6Tech je ke stažení ZDE.

 

PC sestavy od  i6Tech                                           

Firma i6Tech nabízí mnoho konfigurací PC sestav naší značky nebo provádíme stavbu zakázkových sestav. Při návrhu a stavbě dbáme na maximální kvalitu, díky které získáte PC s maximální konfigurací, vysokou stabilitu a dlouhou životnost.

 

Snaha o maximální kvalitu

Ve snaze o maximální kvalitu a předcházení zbytečných poruch PC značky i6Tech existuje ve firmě několik zásad které jsou aplikovány u všech PC které jsou námi prodány.

Jedná se o pravidla, která představují hlavní pilíře filozofie konstrukce PC u i6Tech a není možné je ve snaze snížení nákladů obejít.

Jedná se zejména o:

-          kvalitní značkový napájecí zdroj

-          zajištění chlazení HDD

-          CASE renovovaných výrobců

-          zajištění cirkulace vzduchu v PC

-          používání značkových komponent

 

Přednastavené konfigurace

Každý sestavený PC je v i6Tech v podstatě zakázkový. Přednastavené konfigurace slouží jako základní nastavení parametrů Vámi vybraného počítače. Na první pohled vidíte, jakou výbavu PC bude mít a jak výkonný bude. V okamžiku kdy provedete objednávku PC sestavy dle přednastavených konfigurací, bude technikem prověřena dostupnost nejnovějších a nejlepších součástek ve vámi vybrané výkonnostní kategorii a obratem dostanete skutečné parametry PC. Tímto zajišťuje firma i6Tech maximální aktuálnost sestavy a Vy za vaše peníze dostanete to nejlepší.

Toto doladění konfigurace nijak nemění cenu, která je u dané sestavy uvedena, ta je pro nás závazná, zároveň se nejedná o nějak dramatické změny a nikdy se nestane, že nová konfigurace bude v čemkoli slabší než ta původně uvedená.

 

Možnosti změny Přednastavených konfigurací

Konfiguraci jakékoli sestavy můžete ovlivnit ve všech parametrech kromě těch, které firma i6Tech považuje za základ pro stabilní chod a maximální životnost celé sestavy. Stačí nás kontaktovat, a sdělit své požadavky na změnu, pokud bude tato změna reálná z hlediska kompatibility a stability možná, není to problém.

 

Zakázkové sestavy a sestavy na míru

Pokud si v našich přednastavených konfiguracích nevyberete, není pro nás problém sestavit Vám PC přesně podle vašich požadavků a přání. Jsou možné osobní konzultace pro maximální upřesnění toho co potřebujete a naladění konfigurace včetně periférii přesně podle Vás. Je možná realizace Vašeho vlastního návrhu (pod podmínkou schválení technika a zachování zásad maximální kvality)

 

Výbava PC v přednastavené konfiguraci

Všechny PC sestavy od i6Tech nemají v ceně započítaný operační systém.

Je tomu tak hlavně proto, že každý uživatel má jiné preference a představy.

Na možnost instalace operačního systému se informujte před objednáním PC, při objednání nového PC od i6Tech je instalace operačního systému prováděna zdarma.

Většina PC sestav od i6Tech má v ceně standardní myš a klávesnici.

Toto se netýká PC kategorie Game, Extreme a Crazy performance kde se počítá s vlastním výběrem kvalitnějších komponent.

            Všechny PC sestavy od i6Tech nemají v ceně započítaný monitor.

Sestavy mohou mýt u popisu pouze doporučený monitor.

 

Máte dotaz? Neváhejte a zeptejte se nás. Kontakty

 

Příklady konstrukce PC od i6Tech

 

 

TOPlist