Odchodní podmínky                                              

Objednávka zboží

Objednat zboží lze pomocí emailu nebo telefonicky, popřípadě po dohodě osobně. Objednávka musí obsahovat alespoň tyto údaje:

1) Jméno a příjmení, název firmy a sídlo, místo podnikání nebo bydliště kupujícího
2) Název produktu, který jednoznačně určuje předmět objednávky a množství požadovaných kusů
3) Vybraný způsob platby a požadovaný termín dodání zboží
4) Adresu pro dodání zboží

Platební podmínky

Platba za zboží se provádí hotově při osobním převzetí zboží, nebo dobírkou nebo platbou předem na bankovní účet. Objednávky zaplacené předem vyřizujeme přednostně.

Omezení financování ze strany i6Tech.

Při objednání jednotlivých komponentů:
je možná platba na dobírku nebo při převzetí pouze do celkové ceny 10.000Kč s DPH. Při ceně nad 10.000Kč je možná pouze platba předem na účet.

Při objednání hotového PC kategorie Office performance, Basic performance, Medium performance, ECO performance:
je možná platba na dobírku nebo při převzetí pouze do celkové ceny cca 20.000Kč s DPH. Při ceně nad cca 20.000Kč je možná pouze platba předem na účet.

Při objednání hotového PC kategorie Hard performance, Extreme performance, Game performance:
je možná pouze platba předem na účet.

Při objednání hotového PC kategorie Crazy performance:
je nastaven individuální plán platby na základě dohody a podepsané smlouvy o konstrukci.

Platba za služby se provádí až po jejím uskutečnění. V případě servisního úkonu u zákazníka neprodleně po skončení servisního úkonu. V případě potřeby objednání náhradních dílů (do cca 3.000Kč), nebo zprostředkování záruční opravy se platba provádí až po dokončení všech potřebných prací. Při ceně náhradního dílu nad cca 3.000Kč je vyžadována servisním technikem záloha minimálně 50% ceny potřebných dílů.

Nákup na splátky není v tuto chvíli možný.

Účtování skladného:
Pokud si kupující nevyzvedne zakoupené či opravené zboží nebo PC do 30 dnů od obdržení oznámení o ukončení opravy či připravenosti zboží, bude mu účtováno skladné ve výši 50,- Kč za každý započatý den od ukončení opravy po její převzetí kupujícím. O ukončení opravy či přípravě zboží  bude kupující vždy informován oznámením zaslaným některým z komunikačních prostředků. Pokud si kupující však zboží nevyzvedne do doby, kdy výše skladného převýší cenu zboží či cenu PC před opravou, bude toto zboží použito na úhradu skladného.

Zboží zůstává až do úplné úhrady vystavené faktury majetkem prodejce !

V případě platby na fakturu jsme oprávnění účtovat 0.5% z částky za každý den prodlení. Tímto poplatkem nejsou omezeny další právní nároky.

Kupní smlouva

Po zadání objednávky Vám bude co nejdříve odesláno emailem potvrzení o vytvoření objednávky. Toto potvrzení o vytvoření objednávky NENÍ přijetím Vašeho návrhu na uzavření kupní smlouvy.
Samotná kupní smlouva je uzavřena až v momentě doručení závazného souhlasu prodávajícího kupujícímu s tímto jeho návrhem, čímž je považováno doručení potvrzení prodávajícího kupujícímu o skutečnosti, že objednané zboží je připraveno k vyzvednutí v naší provozovně, popřípadě že zboží je připraveno k odeslání. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti.

Dodání zboží

Zboží je zasíláno běžně nebo na dobírku cenným nebo obchodním balíkem prostřednictvím České pošty nebo některou z přepravních společností (PPL, GLS, …) dle volby zákazníka popřípadě dle charakteru zboží.

Zboží obvykle balíme do dalších ochranných obalů. Vámi objednanému zboží nemusí odpovídat vnější obal, obzvláště pokud jde o tzv. bulk balení.

Osobní odběr

Osobní odběr je možný pouze po předchozím dohodě a to ještě před zabalením zboží a přípravě k přepravě. Jakmile bude zboží připraveno na skladě, budeme vás kontaktovat.

Ztráta dat

Naše firma neručí v žádném případě za ztrátu dat, která jsou obsažena v opravovaném, posuzovaném, diagnostikovaném či reklamovaném zboží, zákazníkovy se doporučuje všechna data adekvátním způsobem zálohovat mimo zboží ještě před předáním do servisu.

Úprava Hardware PC

Při všech úpravách HW včetně přetaktování na vyšší pracovní frekvence než jsou výrobní či výrobcem povolené dochází ke ztrátě záruky na dané zboží. Naše firma v žádném případě nenese odpovědnost za ztrátu záruky a zkrácení životnosti upravovaného zboží. Dále neneseme odpovědnost za případné poškození upravovaného zboří nebo za škody které upravené zboží způsobí.

 

Poznámka: Upozorňujeme zákazníky, že obrázky produktů mají pouze ilustrační charakter !

 

Máte dotaz? Neváhejte a zeptejte se nás. Kontakty

 

 

TOPlist